Maseczka

Algi w pielęgnacji-kosmetyk stary znany i niezastąpiony.
Taka oto maseczka sprawia że wyglądacie jak byście wróciły wypoczęte z urlopu 🙂
Algi to bomba witamin, kompleks z grupy B, wykazujące zdolności odnowy naskórka, wit.P,K,D, E i C oraz karoten działające antyrodnikowo, aktywizująco na procesy zachodzące w skórze, poprawiają jej koloryt, wzmacniają naczynia krwionośne. Mikroelementy: brom, cynk, jod, żelazo, miedź, magnez i mangan, które dzięki specyficznej budowie łatwo przenikają przez barierę warstwy rogowej naskórka. Są też cennym źródłem białek zawierających komplet aminokwasów opóźniających procesy starzenia, lipidów, polifenoli i wielocukrów.
Algi działają na skórę dotleniająco i regenerująco, napinają skórę, rozjaśniają cerę, koją podrażnienia i są doskonałym środkiem do walki z cellulitem ponieważ zwiększają metabolizm komórek i drenują tkanki z zastoin limfy.
W Gabinecie zawsze nakładam najpierw lekkie kwasy, aby rozpuściły martwą, rogową warstwę naskórka, później dobieram do cery stosową ampułkę i na to kładę maseczkę algową.
Efekt jest spektakularny, a poddawanie się temu zabiegowi regularnie sprawia że cera staje się czysta, gładka, równa, zmniejszają się pory, przebarwienia i wszelkie niedoskonałości.
Polecam też przed imprezą bo nie dość że zabieg zabiera zmęczenie z twarzy to makijaż wygląda piękniej i lepiej się nosi 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *